
O tobie miła ciągle marzę, O tobie miła ciągle śnię. Chciałbym całować usta twoje, I czule szeptać: Kocham cię. Bo wielka dzieli nas granica, Boś ty bogata przecież jest, Ja jestem tylko zwykłym grajkiem, I jest mi w życiu bardzo źle. Lecz gdybym ja był czarodziejem, Dałbym ci miła cały świat. Lecz nim nie jestem moja miła, I muszę odejść w szary świat. Bo wielka dzieli nas granica, Boś ty bogata przecież jest, Ja jestem tylko zwykłym grajkiem, I jest mi w życiu bardzo źle. Bo wielka dzieli nas granica, Boś ty bogata przecież jest, Ja jestem tylko zwykłym grajkiem, I jest mi w życiu bardzo źle. Ooo. Na niebie gwiazdka mówi mi, Jak bardzo, bardzo chciałabyś, Jedną gwiazdeczkę z nieba mieć, Lecz nierealne to dziś jest. Bo wielka dzieli nas granica, Boś ty bogata przecież jest, Ja jestem tylko zwykłym grajkiem, I jest mi w życiu bardzo źle.
